Synchronní výuka pro třídy SO4, NS2 a AV4 od 9.11.2020

autor: Lis 4, 2020Škola, Služby0 komentářů

Vážené žákyně, vážení žáci,
dovolujeme si vás informovat o synchronní výuce, která bude platná od 9.11. 2020 do odvolání.
Konkrétní odkazy na jednotlivá online setkání sdílejí vyučující s žáky neveřejně.

Podobně jako v případě prezenční výuky může dojít k „absenci vyučujícího“ z různých důvodů a naplánovaná hodina nemusí proběhnout, v tom případě by měl vyučující obratem aktualizovat rozvrh dané třídy a informovat žáky (Microsoft Teams/Edookit/školní e-mail).

Vysvětlení pojmů
Pojmem on-line výuka je obecně označován takový způsob vzdělávání na dálku, který probíhá zpravidla prostřednictvím internetu a je podporován nejrůznějšími digitálními technologiemi a softwarovými nástroji. Rozlišujeme synchronní a asynchronní on-line výuku:

Při synchronní výuce je učitel propojen s žáky zpravidla prostřednictvím nějaké komunikační platformy v reálném (stejném) čase. Skupina ve stejný čas na stejném virtuálním místě pracuje na stejném/podobném úkolu.
Při asynchronní výuce žáci pracují v jimi zvoleném čase vlastním tempem na jim zadaných úkolech a společně se v on-line prostoru nepotkávají.

Srdečně vás zdravím.
Miroslav Kudrna

Manuál pro žáky – jak pracovat v Microsoft teams:
https://www.youtube.com/watch?v=ss7kXqbZXgE

AV 4

OA 4

4

NS 2

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít