OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Sdílený pověřenec

Bc. Roman Šikola – sdílený pověřenec pro příspěvkové organizace zřízené Libereckým krajem
Krajský úřad Libereckého kraje
U Jezu 642/2a
461 80  Liberec

roman.sikola@kraj-lbc.cz
www.kraj-lbc.cz

Kontaktní osoba za školu

Ing. Miroslav Kudrna – ředitel školy
Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant

Bělíkova 1387
Frýdlant

GDPR

Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, emailem nebo poštou. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Pokud škola zpracovává Vaše osobní údaje, máte právo

Požadovat od školy informaci o zpracování Vašich osobních údajů

Požadovat opravu nepřesných osobních údajů (pokud se domníváte, že Vaše osobní údaje zpracovávané školou jsou nepřesné)

Požadovat vymazání Vašich osobních údajů zpracovávaných školou, popřípadě požadovat omezení jejich zpracování v souladu s příslušným právním základem pro zpracování osobních údajů