Změna režimu ochrany dýchacích cest

autor: Čvn 16, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

V návaznosti na změnu mimořádného opatření MZDR 15757/2020-53/MIN/KAN ve znění mimořádného opatření MZDR 15757/2020-54/MIN/KAN došlo ode dne 15. června 2021 ke změně režimu ochrany dýchacích cest.

Od úterý 15. června 2021 je umožněno žákům, aby po dobu výuky, respektive po dobu vzdělávání, pokud sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni (tj. nikoli při jiných vzdělávacích aktivitách, při nichž se například sedí či leží) pobývali v prostorách školy bez ochranných prostředků dýchacích cest splňujících minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95), zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC.

V praktické rovině uvedené znamená, že žáci v průběhu vyučovací hodiny za podmínky, že sedí, nemusí mít nasazenu ochranu dýchacích cest. V případě, že se nejedná o vyučovací hodinu, zejména pak v situaci, kdy se jedná o přestávku, pohyb ve společných prostorách jako jsou chodby, toalety apod., nadále platí povinnost mít nasazenu ochranu dýchacích cest.

Režim antigenního testování

Na režimu a podmínkách testování žáků se oproti dosavadnímu stavu nic nemění. Žáci jsou testováni zpravidla v pondělí, tj. první den přítomnosti ve škole v daném týdnu.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít