Zemědělská olympiáda 2022

autor: Dub 22, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Do letošního ročníku se zapojilo šest zemědělských škol z celé republiky, jejichž zástupci své dovednosti prokázali v sedmi soutěžních disciplínách. Součástí druhého soutěžního dne byl doprovodný program pro veřejnost v prostorách Naučné zemědělské stezky. I přes nepřízeň počasí doprovodný program navštívilo více jak 700 dětí, žáků a veřejnosti z celého Frýdlantska. Pro děti i dospělé byly připraveny zábavné soutěže, nechyběla výstava hospodářského zvířectva a samozřejmostí bylo také občerstvení.
Do Zemědělské olympiády žáků středních škol se letos zapojily zemědělské školy z Horek nad Jizerou, Kostelce nad Orlicí, Světlé nad Sázavou, Humpolce, Frýdku-Místku a samozřejmě se jí účastnil i tým naší školy. Celkový počet účastníků byl 23, mezi nimiž byly i dvě dívky.
Pořadí družstev:
1. místo ČZA Humpolec
2. místo SZŠ a SOU Kostelec nad Orlicí
3. místo SŠHL Frýdlant
Pořadí jednotlivců – chlapci
1. místo Širgel Matúš – SŠHL Frýdlant
2. místo Rosecký Jakub – ČZA Humpolec
3. místo Bína Ondřej – ČZA – Světlá nad Sázavou
Pořadí jednotlivců – dívky
1. místo Grsešová Kristýna – SOŠ Frýdek-Místek
2. místo Reindlová Barbora – SOŠ a SOU Horky nad Jizerou
Velké poděkování patří organizačnímu týmu, partnerům školy a sponzorům: Frýdlant, Liberecký kraj, Globus, Lesy České republiky, Folda – Maso, Uzeniny – Regionální výrobce, Řeznictví u Kloučků, Bartoš nářadí, ZOD Brniště a.s., Pekárna Tanvald, Okresní Agrární Komora Liberec a Jablonec nad Nisou, Regionální Agrární Rada Libereckého kraje, Český svaz chovatelů Frýdlant, Zemědělská farma Zeman, Zámecký dvůr Černousy, Policie České republiky, freedlantsko.eu
Autor fotografií: Petr Bíma

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít