ZAHÁJENÍ PRAKTICKÉ VÝUKY 26. DUBNA 2021

autor: Dub 23, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Po dlouhé přestávce se 26. dubna vrací žáci k prezenční praktické výuce. Naše zahrada se probouzí ze zimního spánku, záhony rozkvétají a neodbytné plevele vystrkují růžky. Nejvyšší čas pro návrat našich žáků.
Ve škole je vše připraveno tak, aby byla dodržena všechna hygienická opatření a setkávání se bylo co nejbezpečnější. Pro žáky se otevírá i domov mládeže a školní jídelna. Třídy se při praktické výuce budou po týdnech střídat, tedy rotovat (dle platného rozvrhu pro odborný výcvik). Výuka teoretických předmětů bude probíhat i nadále distanční formou. Do konce školního roku nezbývá moc času, přesto jsme připraveni tento čas využít co nejefektivněji. Tak hurá do školy.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít