Workshop na téma „Práce veterinární sestry“

autor: Pro 7, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Na čtvrtek 2. 12. 2021 jsme ve spolupráci s Českou asociací veterinárních sester (ČAVS) připravili pro žáky vyšších ročníků oboru Veterinářství workshop na téma „Práce veterinární sestry v ordinaci malých zvířat aneb co vše je náplní práce středního veterinárního personálu.“
Workshop byl koncipován formou dvou krátkých přednášek a delší praktické části. V přednáškách se studenti dozvěděli o náplni práce a znalostech a kvalitách potřebných pro práci veterinární sestry v ordinaci malých zvířat. V praktické části se mohli seznámit s nejčastějšími úkony spojenými s prací veterinární sestry (odběry vzorků a jejich zpracování, fixace zvířat, předoperační příprava a péče o chirurgické nástroje) a také si je vyzkoušet. Účastníci si mohli díky simulovaným rozhovorům s klienty v čekárně, v ordinaci i na telefonu na vlastní kůži přesvědčit o důležitosti správné komunikace s klientem.

Věříme, že tato aktivita rozšíří znalosti i praktické dovednosti studentů oboru Veterinářství na SŠHL Frýdlant.
Velké poděkování za přípravu a organizaci workshopu patří MVDr. Blance Řehořkové a MVDr. Ondřeji Šmídovi.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít