Výuka bakalářského studijního programu „přírodopis se zaměřením na vzdělávání“

autor: Dub 27, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Je pro nás samozřejmostí, že se o svou odbornost a praktické zkušenosti podělíme s budoucími učiteli bakalářského studijního programu „přírodopis se zaměřením na vzdělávání“. V tomto akademickém roce probíhají praktika předmětu pěstitelství na pozemcích a v prostorách školy a studenti TUL si mohli 26. dubna vyzkoušet společně se žáky oboru Veterinářství výuku předmětů Nemoci zvířat a Mikrobiologie. Na závěr prvního vyučovacího bloku proběhla přednáška o environmentální výuce na naší škole.
Od roku 2020 jsme „Fakultní školou při Technické univerzitě v Liberci“. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s TUL na navazujících projektech. Studenti Pedagogické fakulty TUL mohou navštěvovat naši školu během svých praxí a přinést nové myšlenky a nápady na zlepšení výuky našich žáků.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít