Výroba herních prvků pro děti mateřských škol ve Frýdlantě

autor: Pro 4, 2020Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Dřevěné herní prvky, které vyrobili žáci Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant a jejich kantoři, slouží od čtvrtka 3. prosince 2020 dětem ve dvou mateřských školách Frýdlantu. Jde o dřevěná pískoviště a herní prvek ve tvaru auta. Radost budou dělat dětem v mateřských školách v Bělíkově a Jiráskově ulici. Výrobou těchto herních prvků pokračuje spolupráce mezi SŠHL Frýdlant, Městem Frýdlant a ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant.

Pískoviště i dřevěný prvek ve tvaru auta pomáhali vytvářet žáci učebních oborů lesní mechanizátor a zpracovatel dřeva. Ve školce v Bělíkově ulici umístili pískoviště a auto, ve školce v ulici Jiráskova pak druhé pískoviště, na těchto prvcích pracovali i učitelé odborného výcviku, protože zadání na prvky přišlo v době kovidové.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít