Vyhlášení voleb do školské rady

autor: Dub 30, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY

Funkční období školské rady při střední škole se chýlí ke konci, přičemž jsou plánovány volby dvou zástupců za zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilých žáků a dvou zástupců za pedagogické pracovníky školy. Níže jsou zveřejněny základní informace k nominaci kandidátů a provedení voleb. 

Volby se budou konat vždy od 8 do 15 hodin, a to 7. 6. 2021, 8. 6. 2021 a 14. 6. 2021 v sekretariátu SŠHL Frýdlant, Bělíkova 1387.

Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Třetinu členů jmenuje zřizovatel, třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci a třetinu volí pedagogičtí pracovníci školy.

Školská rada vykonává své působnosti podle § 167 a § 168 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání.

Ing. Miroslav Kudrna, ředitel školy a předseda volební komise, vyzývá oprávněné osoby k podávání návrhů na kandidáty na členy školské rady. Návrhy splňující požadavky, je možno podávat na sekretariátu ředitele, u paní Šárky Pokorné do 21. 5. 2021. Jména kandidátů budou od 24. 5. 2021 uveřejněna na vývěskách Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant a na internetových stránkách školy.

Každý oprávněný volič, po prokázání své totožnosti před členem volební komise, obdrží volební lístek, ve kterém zakroužkuje nejvýše dva vybrané kandidáty. Takto upravený volební lístek potom osobně vloží do připravené urny. Ve stejných termínech a s obdobnými pravidly se konají také volby členů školské rady z řad pedagogických pracovníků.

Podrobné informace

Více o školské radě

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít