Ve středu 19. 4. 2023 se uskutečnilo regionální kolo mezinárodní soutěže Young People in European Forests (YPEF)

autor: Dub 21, 2023Škola0 komentářů

Ve středu 19. 4. 2023 se uskutečnilo regionální kolo mezinárodní soutěže Young People in European Forests (YPEF).
V regionálním kole lesnické soutěže YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v evropských lesích), které se konalo na České lesnické akademii v Trutnově, se umístilo školní mužstvo Tim Husár, Karel Kudrna a Richard Moc (Lesní mechanizátoři) na skvělém 4. místě. Gratulujeme!
Za organizací souteže stojí Česká lesnická společnost, která je garantem soutěže YPEF, Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze a další partnerské instituce, kterými jsou Ministerstvo zemědělství ČR, Lesy ČR, Vojenské lesy a statky ČR, PEFC, Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně, ÚHÚL a ÚZEI.
Lesu Zdar!

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít