Ve Frýdlantě byla zahájena univerzita třetího věku

autor: Říj 4, 2022Škola0 komentářů

Virtuální univerzitu třetího věku mohou ve Frýdlantě studovat místní senioři, případě invalidní důchodci. Umožňuje jim to projekt České zemědělské univerzity v Praze, na kterém se vedle Města Frýdlant podílí i Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant. Virtuální univerzita byla oficiálně zahájen v úterý 4. října 2022 v prostorách SŠHL za přítomnosti starosty Frýdlantu Jiřího Stodůlky a ředitele školy Ing. Miroslava Kudrny.
Studium bude probíhat ve dvou semestrech, zimním (říjen – prosinec) a letním (únor – duben). „Standardní délka studia je 3 roky (6 semestrů) a je zakončeno slavnostní promocí.
Výuka probíhá v prostorách Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. Četnost schůzek bude pravidelně se opakující, a to jednou za 14 dní a výukový program vždy potrvá zhruba 1,5 hodiny. Během semestru je plánováno šest setkání, v nichž tutor studenty provede interaktivní přednáškou.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít