Vánoční akademie 2022

autor: Pro 22, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Poslední školní den v kalendářním roce 2022 jsme strávili společně na druhém ročníku Vánoční akademie. Tu naše škola pořádala poprvé v roce 2019, pak jsme si museli dát kvůli covidovým opatřením dva roky přestávku. Teď jsme se k ní ale vrátili s plnou parádou. V adventním čase bavili zástupci tříd, pěvecký sbor, hudební a taneční skupiny i kantoři sami sebe a všechny návštěvníky akademie. Viděli jsme představení s vánoční tematikou, ale mohli jsme spatřit také hru na hudební nástroj či pěvecké a taneční vystoupení. Na závěr celého programu vystoupila kapela The Grizzlies.

My v SŠHL Frýdlant stále věříme na Ježíška, a tak si přejeme, aby všichni dobří lidé za katedrami i mimo ně prožili krásné vánoční svátky, dostali spoustu dárků a skvěle a směle vykročili do nového roku.
Těšíme se s Vámi na shledání opět v roce 2023.
Kolektiv zaměstnanců SŠHL Frýdlant.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít