V Raspenavě vyrostl nový domov pro hendikepované

autor: Dub 1, 2023Škola0 komentářů

Útulné pokoje, jídelna i kuchyňka, koupelna, bezbariérové prostory, krásné okolí i útulno. Takový je nový domov v areálu příspěvkové organizace Domov Raspenava, do které se už za pár dní nastěhuje osmnáct klientů. Jde vesměs o děti a imobilní osoby s poruchami autistického spektra. Po takřka čtyřiceti letech organizace, jež se o ně stará opouští ústavní prostory a stěhuje se do domu, kde vytvoří čtyř a pětičlenné rodiny. Žáci studijního oboru Sociální činnost  1. + 2. ročníku se této akce zúčastnili. Prohlédli si nové prostory, navštívili terapeutickou dílnu a viděli i provoz kavárny Domova. Mohli si zakoupit i nějaké výrobky klientů. Domluvili jsme si se zařízením možnost absolvovat odbornou praxi oboru na všech částech Domova. Spolupráce v tomto směru bude určitě přínosem. 

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít