Úspěšný 5. ročník soutěže Šikovné ruce

autor: Dub 1, 2023Škola0 komentářů

Ve středu 29. března se žákyně, učebního oboru Pečovatelské služby Adéla Štejnarová a Adéla Valentová, zúčastnily soutěže „Pro šikovné ruce“. Soutěž se konala v Liberci na SOŠ Jablonecká. Kromě našich dívek se zúčastnilo družstvo z místní školy, družstvo z Hradce Králové a z Nového Města nad Metují. Děvčata soutěžila ve třech disciplínách – v šití, vaření a úklidových prací. Naše děvčata se umístila na pěkném druhém místě. Gratulujeme 🥈.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít