Titul Regionální potravina Libereckého kraje získala školní vepřovka

autor: Zář 16, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Již pošestnácté se na náměstí před libereckou radnicí konala akce Den regionálních potravin Libereckého kraje. Návštěvníci měli možnost nejen ochutnat a zakoupit kvalitní potravinářské výrobky, ale zároveň se osobně setkat s jejich výrobci. V rámci programu se uskutečnilo slavnostní předání ocenění Regionální potravina Libereckého kraje. Ocenění Regionální potravina Libereckého kraje získalo naše Učňovské vepřové maso-školní polokonzerva. Máme radost!
Je to pro nás další závazek dělat naši práci s úctou k našemu regionu, poctivě a udržitelně. Moc děkujeme.
 
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít