Titul mistra ČR ve Stihl Timbersportu si odnesl Martin Roušal

autor: Zář 18, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Nejlepší sportovní dřevorubci z celé republiky svedli v sobotu 17. září před očima stovek diváků boj o titul mistra republiky. Dvanáct nejlepších sportovních dřevorubců změřilo na pódiu své síly v šesti disciplínách a to v přesekání kmene z prkna ve výšce, řezání klasickou motorovou pilou, přesekávání stojícího kmene, řezání ruční pilou, přesekání ležícího kmene a odříznutí tří kotoučů dřeva z ležícího kmene o průměru 46 centimetrů obří motorovou pilou o výkonu až 65 koní. Ze zápolení dvanáctky borců během vyřazovacích kol postupně vypadli borci na 9. až 12. místě a další disciplíny zúžily startovní pole na finálovou šestici. Z ní vzešel reprezentační tým pro nadcházející mistrovství světa a nový mistr ČR. Tím se stal náš učitel Martin Roušal, který získal zlatou medaili. Gratulujeme! 
Výsledková listina:
 
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít