SVĚTOVÝ DEN AUTISMU

autor: Dub 3, 2021Škola0 komentářů

Již tradičně se 2. dubna koná Světový den porozumění autismu – WorldAutismAwereressDay.
V tento den se lidé na celém světě zapojují do osvětové kampaně „ Light in up blue“ = „ROZSVIŤME SE MODŘE“. Vyjádřit tak svou podporu a rozsvítit se modře mohou lidé jakkoliv (modrou žárovkou ve svých bytech či kancelářích, modrým oblečením nebo doplňkem, výzdobou školy modrými obrázky apod.).
Proč modrá? Modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které lidé s autismem mají největší problémy. Autismus je celoživotní vývojová vada, která způsobuje problémy s komunikací, kontaktem s ostatními lidmi a vytvářením sociálních vazeb.
Do akce se zapojili žáci 4. ročníku SOCIÁLNÍ ČINNOST.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít