Svatý Hubert s bohyní lovu Dianou a celou družinou vyrazil na spanilou jízdu z frýdlantského zámku

autor: Lis 5, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

V pátek 4. listopadu 2022 zažil Frýdlant Svatohubertské slavnosti, pořádané Střední školou hospodářskou a lesnickou Frýdlant. Slavnost začala v pátek v 9.30 hodin na hradě a zámku Frýdlant, odkud se vydala Hubertská jízda s bohyní lovu Dianou a patronem lovců a myslivců svatým Hubertem směrem do centra Frýdlantu. Zde následně na náměstí T. G. Masaryka u radnice požádal písař jménem svatého Huberta starostu Frýdlantu Dana Ramzera o dočasnou vládu nad městem a průvod se potom přesunul do kostela Nalezení sv. Kříže, kde akce od 10.30 hodin pokračovala oslavou sv. Huberta a pasováním adeptů myslivosti.
Díky příznivému počasí byla celá akce vydařená. Nepochybně k tomu přispěla výborná organizace. Poděkování si zaslouží zaměstnanci a žáci školy, kteří svým nasazením, dobrou náladou a příjemným přístupem přispěli ke zvládnutí Svatohubertských slavností. Poděkování rovněž patří všem sponzorům a příznivcům naší školy.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít