Svatováclavská výstava koz a ovcí

autor: Zář 29, 2022Škola0 komentářů

 
Svatováclavská výstava koz a ovcí proběhla 28. září na Kozí farmě Pěnčín. Akce nabídla farmářský trh, hudební vystoupení a zábavu pro celou rodinu. Zájemci si mohli prohlédnout farmu a muzeum zemědělských strojů. Nechybělo dobré jídlo v podobě regionálních potravin a specialit z kozího a ovčího mléka a masa. Návštěvníci měli také příležitost zhlédnout školní stánek, vyzkoušet si poznávání plodin nebo hospodářských zvířat.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít