Slavnostní předání certifikátů úspěšným absolventům fyzických testů

autor: Led 19, 2022Škola0 komentářů

Ve středu 19. ledna 2022 proběhlo slavnostní předání certifikátů úspěšným absolventům fyzických testů. Šlo o žáky studijních oborů naší školy. Sedm žáků, kteří uspěli ve fyzických testech, získalo certifikát absolventa fyzické části přijímacího řízení k Policii ČR. Toto osvědčení bude platné pro zahájení přijímajícího řízení do služebního poměru u policie až do konce roku 2023 a jejich držitelé již nebudou muset znovu testy fyzické zdatnosti absolvovat. Vyhodnocení akce a slavnostního předání certifikátů úspěšným absolventům se zúčastnili náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Ing. Dan Ramzer a náměstek ředitele Krajského ředitelství policie Libereckého kraje pro vnější službu plk. Mgr. Pavel Bartoš. Uspořádáním akce takovéhoto rozsahu byl učiněn významný krok pro další spolupráci s jedním z důležitých sociálních partnerů školy – Policií České republiky, konkrétně Krajským ředitelstvím Libereckého kraje.
Foto: Marek Sekáč, MARVIN FOTOATELIÉR

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít