Školní prodejna projde rozsáhlou rekonstrukcí

autor: Dub 1, 2023Škola0 komentářů

Učňovská prodejna se schovává jen kousek od rušného náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantu. Za pultem, hned naproti vchodu, Vás přivítají usměvaví žáci Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. Ti se zde v přátelské a otevřené atmosféře připravují na svá budoucí povolání pod vedením učitelů odborného výcviku. Všem nabídnou nejen voňavý chléb ze školní pekárny a vyhlášenou učňovskou sekanou z řeznické dílny, ale i další výrobky, které mají v prodejně letitou tradici. A proto jsme se rozhodli, že zázemí školní prodejny projde významnou proměnou, kde si nejen nakoupíte naše vyhlášené výrobky, ale třeba i posedíte, dáte si dobrou kávu nebo oběd ze školní jídelny. Školní prodejnu z důvodu rekonstrukce uzavřeme v druhé polovině června a slavnostně otevřeme 18. září 2023. My všichni se těšíme na nové zázemí, které bude sloužit nejen žákům, ale i široké veřejnosti.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít