Sdělení žákům nižších ročníků o organizaci výuky v měsíci červnu 2020

autor: Čvn 1, 2020Škola0 komentářů

Milé žákyně, milí žáci, škola pro vás připravila konzultační dny, kdy se můžete potkat se svými třídními učiteli a spolužáky.

Konzultace budou probíhat na bázi dobrovolnosti.

Žáci u určeného vchodu odevzdají svému třídnímu učiteli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a provedou dezinfekci rukou. Čestné prohlášení u nezletilých žáků musí být podepsané zákonným zástupcem. Žác se nebudou zdržovat ve společných prostorách školy a v učebnách budou používat roušky (pokud nebude možno zajistit sociální distanc).

Žáci přejdou do učebny, kde bude probíhat konzultace s třídním učitelem po dobu cca dvou vyučovacích hodin. Během konzultací odevzdají žáci svému třídnímu učiteli klíče od šatních skříněk a skříňky vyprázdní, dostanou informace o organizaci končícího školního roku (dopňkové zkoušky, opravné zkoušky, předání vysvědčení) a začátku školního roku 2020/2021.

Ihned po ukončení konzultace žáci opustí školu.

PODROBNÝ ROZPIS KONZULTACÍ

 

 

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít