Řemesla nejsou OUT

autor: Zář 25, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Že jsou řemesla stále in se mohli ve středu 22. září přesvědčit zájemci, kteří dorazili na liberecké náměstí Dr. Edvarda Beneše. Zde proběhly praktické ukázky řemesel jako například dláždění, ražba, renovace nábytku, práce s motorovou pilou či vázaní květin. Ti, co měli odvahu, si mohli činnosti vyzkoušet na vlastní kůži. Nechyběla ani módní přehlídka. Na akci se představily učební i maturitní obory naší školy, Střední školy Kateřinky a Střední odborné školy Jablonecká v Liberci. Cílem je mimo jiné ukázat právě obory, které na trhu práce zoufale scházejí, ale také šikovné studenty, kteří se práce rukama nebojí a na své řemeslo jsou pyšní.

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít