Připravujeme výstavbu školního vepřína a to vlastními silami

autor: Dub 11, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Na školní farmě vznikne jedinečný školní vepřín, který vyprojektoval náš kantor a zástupce ředitele Jaroslav Palarec společně s architektem Miloslavem Jonem. Školní vepřín vybudují učitelé odborného výcviku společně se žáky oborů Zednické práce, Lesní mechanizátor, Zpracovatel dřeva a Zemědělec – Farmář a budou ho provozovat žáci oborů Agropodnikání, Veterinářství a Zemědělec-Farmář. Nyní čekáme na jednotlivá povolení, vlastní práce započnou v září 2022 a skončí v září 2023.
Školní vepřín poslouží nejen žákům školy, ale i žákům základních škol v regionu.
Celkové náklady na výstavbu vepřína budou hrazeny z fondu investic školy.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít