Poslanec Marian Jurečka navštívil školu

autor: Čvn 15, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Do Frýdlantu 14. června přijel bývalý ministr zemědělství a současný poslanec Poslanecké sněmovny ČR Marian Jurečka. Během svého pobytu se potkal se starostou města Danem Ramzerem a navštívil naši školu. V ní byl poprvé už za doby, kdy byl ministrem zemědělství, nyní se do školy vrátil. Prozradil, že vývoj školy sleduje na sociálních sítích i v médiích a ocenil její neuvěřitelný rozvoj v posledních letech.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít