Poděkování za školní rok

autor: Čvn 28, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Školní rok nám skončil, byl velmi nestandartní, a to pro všechny zúčastněné jak žáky, učitele, tak i rodiče. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem za zvládnutí této situace jak ze strany výuky, tak i organizace. Chvilku trvalo, než se doladily postupy, organizační a technické problémy, ale pak ve všech třídách vše fungovalo. Oceňuji i odvahu těch učitelů, kteří počítač nemají jako svůj pracovní nástroj, a zapojili se do online výuky a posunuli své hranice v této oblasti. Online hodiny byly připravené, a tak se většinou žáci těšili.
Pro některé žáky to byla určitě nová zkušenost, že počítač není jen na hry, ale dá se skrze něj i vzdělávat. Určitě za tím vším je mnoho organizačních starostí, aby byla dodržena všechna nařízení a opatření a za ně patří díky všem, kteří se na organizaci a výuce jakýmkoliv způsobem podíleli.

Užijme si všichni pěkné prázdniny a dovolenou.

Miroslav Kudrna
ředitel školy

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít