Oznámení o výsledku umístění na domově mládeže SŠHL Frýdlant pro školní rok 2023/2024

autor: Čvn 20, 2023Škola0 komentářů

Dle § 4, vyhlášky č. 108/2005 Sb. o školských a ubytovacích zařízeních a školských účelových zařízeních, o umisťování žáků a studentů v domově mládeže rozhoduje ředitel domova – ředitel Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. O umístění rozhoduje ředitel školy na základě přihlášky podané zákonným zástupcem nezletilého žáka nebo zletilým žákem do termínu vypsaného ředitelem školy na každý školní rok. Ředitel písemně vyrozumí zákonného zástupce nezletilého žáka nebo zletilého žáka o umístění/neumístění do domova mládeže nejpozději do 30. června.

Vnitřní předpis stanovuje pravidla k umísťování žáků k ubytování v domově mládeže, upřesňuje kritéria a závazné termíny pro přijetí přihlášek k ubytování.

Překročí-li poptávka po ubytování možnosti ubytovací kapacity domova mládeže, budou přednostně umísťováni žáci na základě sestaveného pořadníku podle dosažených bodů daných pravidel. V případě rovnosti bodů rozhoduje čas dojezdu.

VYHODNOCENÍ PŘIJATÝCH NA DOMOV MLÁDEŽE

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít