Opatření platná pro mimořádný termín didaktických testů

autor: Čvc 3, 2021Škola, Služby0 komentářů

Na základě mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví a případně jejich zrušení informujeme žáky, kteří se budou účastnit mimořádného termínu konání společné části maturitní zkoušky (tj. didaktických testů) ve dnech 7. – 8. července 2021 o následujících podmínkách.

Ochrana dýchacích cest

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví platí, že s účinností od 1. července 2021 se zakazuje pohyb a pobyt osob bez ochranných prostředků dýchacích cest ve vnitřních prostorech. Tato povinnost se však nevztahuje na žáky při vzdělávání, kteří sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni.

Pro vstup do školy a pohyb po budově školy i nadále platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest. Tato informace byla uvedena v pozvánkách k mimořádnému termínu.

Prokázání se negativním testem/prodělaným covidem-19/očkováním

Na mimořádný termín se nevztahuje povinnost prokazovat se provedeným negativním testem na přítomnost viru SARS-CoV-2 či dokladem o prodělání onemocnění COVID-19 či očkováním.

Termíny konání didaktických testů

DATUM KONÁNÍ             ZKUŠEBNÍ PŘEDMĚT      ČAS ZAHÁJENÍ ZKOUŠKY