Obnovení teoretické výuky od 24. 5. 2021

autor: Kvě 20, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Na základě usnesení Vlády ČR č. 471 ze dne 17. 5. 2021, kterým bylo schváleno mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, se od 24. května 2021 navrací i teoretická výuka do téměř běžného režimu, jako tomu bylo od 26. dubna 2021 v praktického vyučování.

Počínaje 24. květnem 2021 se umožňuje osobní přítomnost žáků všech ročníků nejen na praktickém vyučování, ale i na teoretické výuce.

Výuka bude probíhat dle běžného rozvrhu a střídání sudých a lichých týdnů. S ohledem na skutečnost, že na dny 24. – 25. května 2021 připadá také organizace didaktických testů společné části maturitní zkoušky, bude s ohledem na nezbytné zajištění organizace těchto testů upraven rozvrh v těchto dnech dle personálních a technických kapacit. Rozvrh a rozpis suplování bude zaslán třídními učiteli.

K tomuto doplňujeme, že se umožňuje také provozování sportovní činnosti, potažmo tělesné výchovy ve vnějších prostorách, v případě vnitřních sportovišť jsou stanovena omezení týkající se jak počtu osob ve skupině, tak nemožnosti využití šaten apod.

I v případě teoretické výuky je účast na vzdělávání podmíněna absolvováním atigenního testování na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2, a to ve frekvenci jednou týdně.

Současně jsou platná mimořádná opatření a protiepidemiologická opatření. Zejména se jedná o ochranu dýchacích cest splňující požadavek min. 95 % filtrační účinnosti (respirátory označené FFP2, KN95 či jinak certifikované výrobky), průběžné větrání prostorhygiena dezinfekce rukou atd., jak již byli žáci informováni na počátku školního roku.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít