Naučná zemědělská stezka se rozrostla o jabloňový sad

autor: Říj 23, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Jabloňový sad, který čítá stovku stromků, má ode dneška naučná zemědělská stezka. Na jeho výsadbě se v pátek 22. října 2021 v rámci praktického vyučování podíleli žáci prvního a druhého ročníku studijního oboru agropodnikání a žáci učebního oboru zahradník. Celé dopoledne sázeli školní jabloňový sad. Výsadba jabloní byla finančně podpořena grantem Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody. Velice děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci projektu (pedagogové a žáci), ale také vedení města Frýdlant, které se výsadby aktivně účastnilo.

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít