Jizerský dřevorubec 2022

autor: Říj 2, 2022Škola0 komentářů

Šestnáct soutěžních týmů ze sedmi lesnických škol z celé republiky 19. a 20. října bude bojovat v městském parku ve Frýdlantu o nejlepší umístění v soutěži Jizerský dřevorubec. Nad kláním převzal záštitu náměstek hejtmana a frýdlantský místostarosta Dan Ramzer. Soutěž pořádá Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant. Kromě podívané nabídne Jizerský dřevorubec návštěvníkům akce ve čtvrtek 20. října také doprovodný program, během kterého budou moci jezdit na traktůrcích, ochutnat oceněné regionální potraviny nebo se podívat na exhibici profesionálních závodníků ve sportu s motorovou pilou.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít