Jediná střední škola v republice, kde si mohou zájemci doplnit základní vzdělání, je ve Frýdlantu

autor: Říj 8, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Druhý ročník kurzu ukončení základního vzdělání pro mladistvé i dospělé, kteří skončili základní školu v nižším než devátém ročníku a neměli tak ukončené základní vzdělání. Jde o projekt v Libereckém kraji ojedinělý a i v rámci republiky je nabízen povětšinou základními školami. Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant je jedinou střední školou, která ho v rámci republiky nabízí. Do kurzu se přihlásilo a dnes 7. října nastoupilo 13 žáků.
Obsahem kurzu bude učivo 9. ročníku základní školy a opakování učiva nižších ročníků druhého stupně základní školy v předmětech, kde je návaznost učiva nezbytná k pochopení nové látky.
Kurz je organizován jako dálkové studium v rozsahu 1 dne konzultací každých 14 dní v období říjen 2022 až květen 2023. Kurz k dokončení základního vzdělání probíhá v prostorách Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, kombinuje výuku ve škole, poznávací výlety a online vzdělávání ve spolupráci s Místí akční skupinou Frýdlantsko, z.s (MASiF) prostřednictvím jejího volnočasového klubu Free-club.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít