INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 11. LEDNA 2021

autor: Led 7, 2021Příroda, Škola, Služby0 komentářů

Vážení žáci, rodiče a zákonní zástupci,

na základě rozhodnutí vlády se prodlužují stávající opatření do 22. ledna 2021. Nadále bude tedy pro žáky probíhat výuka distanční formou.

U tříletých učebních oborů budou úkoly z teoretických předmětů zadávány v týdnu, v kterém má třída teoretické vyučování.

Žáci mají možnost domluvit se s vyučujícími na osobních konzultacích ve škole v režimu 1 žák / 1 učitel. Žáci bez internetového připojení si dále budou vyzvedávat po dohodě u svých třídních učitelů studijní materiály a úkoly v písemné podobě.

Výuka prostřednictvím MS TEAMS:
AV1, VE1, VE2, VE3, AV4, SO1, SO2, SO3, SO4, NS1, NS2, DS1
Rozvrhy distanční výuky byly zaslány prostřednictvím IS EDOOKIT

Podobně jako v případě prezenční výuky může dojít k „absenci vyučujícího“ z různých důvodů a naplánovaná hodina nemusí proběhnout, v tom případě by měl vyučující obratem aktualizovat rozvrh dané třídy a informovat žáky (Microsoft Teams/Edookit/školní e-mail).

Vysvětlení pojmů
Pojmem on-line výuka je obecně označován takový způsob vzdělávání na dálku, který probíhá zpravidla prostřednictvím internetu a je podporován nejrůznějšími digitálními technologiemi a softwarovými nástroji. Rozlišujeme synchronní a asynchronní on-line výuku:

Při synchronní výuce je učitel propojen s žáky zpravidla prostřednictvím nějaké komunikační platformy v reálném (stejném) čase. Skupina ve stejný čas na stejném virtuálním místě pracuje na stejném/podobném úkolu.
Při asynchronní výuce žáci pracují v jimi zvoleném čase vlastním tempem na jim zadaných úkolech a společně se v on-line prostoru nepotkávají.

Technická podpora: Ing. Miroslav Novotný, miroslav.novotny@sshlfrydlant.cz 
Organizace distanční výuky: Mgr. Ivana Košková, ivana.koskova@sshlfrydlant.cz

Provoz domova mládeže
Je zakázáno poskytovat ubytování žákům.

Provoz školní jídelny se řídí pravidly pro provoz stravovacích služeb, které neslouží pro veřejnost. Při provozu školního stravování je nezbytné dodržet následující:

Rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je omezen na 4 osoby, ve školní jídelně nemůže být současně více osob, než je míst k sezení, ve školní jídelně se mohou stravovat pouze zaměstnanci školy, žáci v distanční výuce a cizí strávníci si mohou odebrat stravu pouze výdejním okénkem mimo školní jídelnu (take-away).

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít