Informace k organizaci výuky od 5. 10. 2020

autor: Říj 2, 2020Škola, Služby0 komentářů

V souvislosti s mimořádnými opatřeními ohledně šíření virové infekční nemoci Covid-19 si dovolujeme informovat o platným mimořádných opatřeních, která se týkají území Libereckého kraje a tedy naší školy.

Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Libereckého kraje č. 2/2020, kterým se nařizuje mimořádné opatření při epidemii na území Libereckého kraje, není omezena teoretická výuka, ani praktické vyučování. Vzdělávání bude probíhat řádně, s dosavadními platnými hygienickými a epidemiologickými opatřeními.

Ostatní školské služby, tedy zejména ubytování na domově mládeže a školní stravování ve školní jídelně bude probíhat dle platných opatření.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít