V pátek 6. května se areál naší školy na pracovišti Bělíkova opět zaplnil spoustou návštěvníků. Žáci a zaměstnanci školy  pro veřejnost připravili velkou další akci – Gastroden, na kterém se prezentovaly především potravinářské obory. Návštěvníky čekal nezapomenutelný kulinářský zážitek v podobě ochutnávky řeznických, pekařských i kuchařských výrobků nejen našich žáků, ale i kuchařů renomovaných partnerských firem – společností Globus, Bidfood, Weber Store Praha, restaurací Na Rozcestí, Restaurace Dělňák nebo Zámecký Dvůr Černousy. Po celý den také probíhaly soutěže pro děti i dospělé a kuchaři, pekaři i řezníci v pravidelných vstupech předváděli veřejnosti svoje umění.
Jsme rádi, že měl Gastroden u návštěvníků všech věkových kategorií velký úspěch a zařadil se mezi každoroční akce s prezentací a popularizací našich oborů.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít