Dožínky v Brništi

autor: Srp 29, 2020Škola0 komentářů

Tradiční slavnost Dožínek v Brništi se uskutečnila v sobotu 29.8.2020 a naše škola byla opět u toho! Dožínkový průvod, který v čele s folklórním souborem Jizera startoval u obecního úřadu a zakončil ho stometrový špalír strojů moderní zemědělské techniky. Hlavním dějištěm oslav byl areál Lesní zátiší, kde probíhal jarmark s řemeslnými a uměleckými produkty z regionu. V rámci doprovodného kulturního programu si návštěvníci užili taneční vystoupení folklórního souboru Jizera, mažoretek z Nového Boru spolu s show rodičovského týmu. K vidění byla také kovbojská show s koňmi. 

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít