Dopoledne pod Ještědem

autor: Pro 7, 2021Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Každé všední dopoledne po 10. hodině si Iveta Kalátová zve zajímavé hosty a povídá si s nimi o různých tématech. Po Miroslavu Kudrnovi, Jaroslavu Palarcovi navštívila Český rozhlas Liberec Jana Šolcová Maglenová – učitelka odborných zahradnických předmětů.
Tématem byly pokojové květiny v zimě.
Pro většinu pokojových rostlin je nadcházející zima kritickým obdobím. Při nevhodné péči v tomto období můžou i uhynout. Dnes jsme se dozvěděli, jak se starat o rostliny pocházející z tropů a subtropů.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít