Dny otevřených dveří

autor: Led 9, 2023Služby, Technika0 komentářů

Přijďte se podívat, zeptat učitelů nebo žáků, zjistit více i méně důležité informace ke studiu.

Na našem dnu otevřených dveří se dozvíte vše, co o nás budete chtít vědět, povíme Vám detaily o oborech, ukážeme celou školu i náš domov mládeže. Tím to ale zdaleka nekončí. K dispozici budou otevřena jednotlivá pracoviště školy. Podíváte se třeba, jak naši žáci řádí v kovárně, nakouknete do našich odborných učeben, projdete se naučnou zemědělskou stezkou, podíváte se do školní jídelny, tělocvičen, domova mládeže, ale nepřijdete ani o ukázky dovedností našich žáků. Zkrátka máte před sebou skvělý den.

Program DOD:

  • Představení školy
  • Podmínky podávání přihlášek
  • Prohlídka školy

Více informací zde:
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít