Vážené kolegyně a kolegové, pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci,
dovolte mi při příležitosti Dne učitelů Vás pozdravit a popřát Vám především hodně zdraví a sil při zvládání úkolů, které jsou pro nás všechny nové, nečekané a velmi náročné.

Den učitelů je den vyhlášený k poctě učitelů. Celosvětově se slaví 5. října. V České republice je určen na 28. března, kdy je výročí narození Jana Amose Komenského.

U příležitosti Dne učitelů bylo uděleno ocenění nominovaným – zvoleným pracovníkům školy. Tentokrát byli zvoleni Vladislav Kobera a Mgr. Lenka Bönschová Sutnarová, za jejich dlouholetý obětavý přístup k žákům a k samotným kolegům. Dále byli oceněni Josef Šíma, Karel Čmuchálek a Zdeněk Čumpl za inovátorský přístup v odborném výcviku. Martin Roušal a Luďek Mazánek za propagaci oboru Lesní mechanizátor. Karin Tůmová za rozšíření sortimentu a novým nápadům ve školní prodejně.
Všem oceněným ještě jednou srdečně blahopřejeme, vážíme si jejich práce a přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak profesním životě.

Všem zaměstnancům Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, přejeme mnoho štěstí, úspěchů a radosti při práci s žáky.

Miroslav Kudrna, ředitel školy