Den učitelů

autor: Bře 28, 2023Škola0 komentářů

Přejeme všem učitelům i nepedagogickým pracovníkům pohodový den. Děkujeme Vám za to, že svoji náročnou práci děláte zodpovědně a s láskou.
Den učitelů je dnem vyhlášeným k poctě učitelům. Celosvětově se Den učitelů slaví 5. října, ale v České republice je vyhlášen právě na dnešek, na 28. března, na výročí narození „učitele národů“ Jana Amose Komenského.
U příležitosti Dne učitelů jsme v naší škole ocenili některé kantory, kteří odvádějí v tomto školním roce skvělou práci. Nominováni byli a ocenění získali: Mgr. Lenka Bönschová Sutnarová, Hana Zástěrová, Jarmila Honysová, Bc. Kateřina Tymešová , Zdeněk Čumpl, MVDr. Blanka Řehořková a Mgr. Tereza Prchalová.
Všem oceněným ještě jednou srdečně blahopřejeme, vážíme si jejich práce a přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak profesním životě. Všem zaměstnancům Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant přejeme mnoho štěstí, úspěchů a radosti při práci s žáky.
Miroslav Kudrna, ředitel školy
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít