Ani letos jsme na naší škole nezapomněli na jeden důležitý svátek a to ten, který patří učitelům. 28. března si Dnem učitelů připomínáme 430. výročí narození Jana Ámose Komenského, jednoho z největších českých myslitelů, a především zakladatele moderní pedagogiky, zejména didaktiky.

Cílem vzdělání a moudrosti je, aby člověk viděl před sebou jasnou cestu života, po ní opatrně vykračoval, pamatoval na minulost, znal přítomnost a předvídal budoucnost.“Jan Amos Komenský
Ocenění u příležitosti Dne učitelů získalo 5 pedagogů.

Seznam všech oceněných pedagogů: Mgr. Pavla Sedláčková, Mgr. Yvona Baboráková, Mgr. Josef Solnický, Ing. Petr Folke a Jaroslav Štecher. Všem oceněným ještě jednou srdečně blahopřejeme, vážíme si jejich práce a přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak profesním životě.

Školu ale nedělají jen učitelé, ale spoustu dalších zaměstnanců, kteří se starají o jídlo, čistotu a řádný chod školy. A Vám všem, kteří tak činíte s pochopením, zodpovědností, neutuchajícím nadšením a profesionalitou, srdečně děkuji.
Dovolte, abych Vám nejen popřál ke Dni učitelů, ale především abych Vám poděkoval za práci, kterou pro naší školu odvádíte.
Ing. Miroslav Kudrna
ředitel školy

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít