Centrum odborné přípravy

autor: Čvn 8, 2022Potravinářství, Příroda, Škola, Služby, Technika0 komentářů

Naší škole se dostalo významného uznání Ministerstvem zemědělství České republiky za vysokou úroveň odborné přípravy žáků zemědělských oborů a současně za mnohaletou tradici středního odborného vzdělávání v zemědělství. Uvedené umožňuje mimo vysoké prestiže tohoto ocenění naší škole účastnit se národního dotačního programu pro Centra odborné přípravy.
V tomto národním dotačním programu naše škola získá finanční podporu na učební pomůcky, technologie a stroje v celkové částce až 1.880.000,- Kč za kalendářní rok, přičemž tato podpora je již nyní plánována i na rok 2023. Naše škola si udělení tohoto ocenění velmi váží a již nyní plánujeme využití dotační podpory.
▶️Pořízené pomůcky pro rok 2022:

➡️Cambridge válce
➡️Čistička obilí
➡️Vertikální mulčovač
➡️Fekální návěs
➡️Diskový žací stroj
➡️Sklízecí řezačka jednořádková
➡️Přesný secí stroj
➡️Simulátor oplodnění prasnice

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít