Žáci studijního oboru Ekologie a životní prostředí prozkoumávali Mořský svět a Botanickou zahradu v Praze.
V úterý 13. února si žáci užili nabitý den plný poznání a zážitků. Navštívili Mořský svět, kde se ponořili do fascinujícího světa podmořského života. Obdivovali pestrou paletu ryb, korálů a dalších mořských živočichů a dozvěděli se o důležitosti ochrany mořských ekosystémů.
Po návštěvě Mořského světa se žáci přesunuli do Botanické zahrady Praha, kde se kochali krásou exotických i domácích rostlin.
V tomto pololetí čeká naše žáky ještě exkurze do Zoo Praha a Zoo Dvůr Králové. Exkurze žákům pomohou lépe porozumět biodiverzitě a důležitosti zachování biotopů pro různé druhy organismů. Exkurze jsou hrazeny díky finančním prostředkům z Národního Plánu Obnovy.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít