Ve čtvrtek 9. listopadu se nám na workshopu „Ošetření pohybového aparátu psů a koní“ představila neuvěřitelná Bc. Anna Hrachovcová DoTh, fyzioterapeutka psů a koní a zastánkyně manuálních technik.
Někomu se možná zdá, že palpační vyšetření zvířat je něco jako hledání jehly v kupce sena. Ale po tomto workshopu bychom mohli hledat i jehlu v balíku jehel – a najít ji! Praktická část byla odhalením, jak detailně a jemně můžeme vnímat tělo zvířete a jakým způsobem můžeme odhalit patologie. A hned si vyzkoušet, jak to funguje v praxi.
A vůbec nešlo jen o fyzický pocit – význam tohoto workshopu spočíval také v tom, že nám ukázal jiný pohled na péči o zvířata. Bylo to jako otevření dveří do nového světa, kde dokážeme lépe rozumět jejich potřebám a pomoci jim při různých obtížích, jako je například zátěž, úraz nebo operace.
Pokud jste ten den zmeškali školu (ne, nejste omluveni 🙂), nezoufejte. Další workshop se chystá v únoru.
Děkujeme velmi, velmi moc paní Hrachovcové za podání důležitých informací tak lehce stravitelným způsobem. Těšíme se na vás na příštím workshopu!
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít