Když se řekne hodina tělesné výchovy, co vám to připomene? Dřívější trápení u švihadla nebo monotóní běh dokola? No my máme novinku, kterou byste tehdy určitě ocenili. Naši žáci se při nedávné hodině tělesné výchovy setkali s novými hvězdami ve světě fitness – SkiErg a RowErg od Concept2. A to byla teprve pravá jízda na vlnách nadšení!
SkiErg, neúnavný simulátor běžkařského lyžování, se stal okamžitým hitem. Žáci s ním rychle navázali přátelství a zažili autentický pocit, jako by se právě vyřítili na olympijskou tratí přímo ve třídě. Díky tomu, že tato pomůcka poskytuje komplexní cvičení celého těla, stavíme si sázku, že v budoucnu se naše studenty nebudou muset bát ani ty nejstrašidelnější kopce na lyžích. Veslovací stroj RowErg otevřel další kapitolu ve světě tělesné výchovy. Kdo by si v škole nepřál závodit s kamarády ve veslování, aniž by musel moknout? No, naši žáci teď mají tu možnost. A navíc, je to nejen zábava, ale také skvělý způsob, jak posílit svaly a vytrvalost.
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít