Výlet žáků z domova mládeže do Prahy.
V rámci oslav státního svátku se ve středu vydali žáci z domova mládeže na výlet do Prahy. Den plný zážitků zahájili v Muzeu smyslů, kde si otestovali všechny své smysly. Procházeli se chodbami plnými tmy, dotýkali se nejrůznějších materiálů a hádali jejich vlastnosti, ochutnávali sladké i slané dobroty a snažili se udržet rovnováhu na nakloněné podlaze.
Po obědě se žáci vydali na plavbu po Vltavě lodí Taurus Orca. Z paluby lodi si prohlédli památky Prahy z jiného úhlu pohledu, dozvěděli se o historii Karlova mostu, Pražského hradu a dalších významných budov a monumentů.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít