Jak se dostat na naše obory

Maturitní obory

Pokud se k nám hlásíte na maturitní obory, musíte složit přijímací zkoušky. Zkoušky se konají 12. a 13. dubna 2022. Náhradní termín je stanoven na 10. a 11. května 2022.
29. dubna 2022 SŠHL Frýdlant zveřejní na webových stránkách školy  a na veřejně přístupných vývěskách školy seznam přijatých uchazečů podle přiděleného registračního čísla. Rozhodnutí o přijetí uchazeče ke studiu nebude rozesíláno poštou.

Učební obory

Jestli se hlásíte na jeden z učebních oborů, neskládáte přijímací zkoušky. Předtím, než rozhodneme o přijetí, se ale budeme dívat na dosavadní výsledky ze základní školy a zohledníme, jestli jste se účastnili soutěží a podobných akcí.
23. dubna 2022 SŠHL Frýdlant zveřejní na webových stránkách školy  a na veřejně přístupných vývěskách školy seznam přijatých uchazečů podle přiděleného registračního čísla. Rozhodnutí o přijetí uchazeče ke studiu nebude rozesíláno poštou.

Nástavbové studium

Pokud se k nám hlásíte na nástavbový obor, musíte složit přijímací zkoušky. Zkoušky se konají 12. a 13. dubna 2022. Náhradní termín je stanoven na 10. a 11. května 2022.
29. dubna 2022 SŠHL Frýdlant zveřejní na webových stránkách školy  a na veřejně přístupných vývěskách školy seznam přijatých uchazečů podle přiděleného registračního čísla. Rozhodnutí o přijetí uchazeče ke studiu nebude rozesíláno poštou.

Kritéria přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Kritéria přijímacího řízení
pro studijní obory

Kritéria přijímacího řízení
pro učební obory

Kritéria přijímacího řízení
pro nástavbové studium

Užitečné odkazy

Co je to Zápisový lístek? 

Ve zkratce: Tím, že žák odevzdá Zápisový lístek na střední škole, potvrzuje svůj úmysl na této škole studovat.  Zápisový lístek je nutné odevzdat nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí o přijetí. Každý uchazeč obdrží jeden zápisový lístek.

Zápisový lístek slouží k potvrzení úmyslu uchazeče/uchazečky stát se žákem/žákyní příslušného oboru vzdělání na dané střední škole. Zápisový lístek získá každý žák na své základní škole do 15. března. V ostatních případech vydá na žádost uchazeče nebo jeho zákonného zástupce zápisový lístek krajský úřad příslušný dle místa trvalého bydliště uchazeče. Každý uchazeč obdrží jeden zápisový lístek.

Z čeho budou přijímací zkoušky pro maturitní obory?

Český jazyk

Uzavřené i otevřené úlohy
Hodnotí se i odpovědi celou větou

Matematika

Uzavřené i otevřené otázky
Hodnotí se i postup řešení

Další informace

U testů nejsou povoleny žádné pomůcky (kalkulačka nebo pravidla českého pravopisu).

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít