Vydařený 24. ročník celostátní soutěže pro žáky oboru Agropodnikání

Benešov hostil 4. a 5. dubna 2024 již 24. ročník celostátní soutěže pro žáky oboru Agropodnikání. Letos se do Benešova sjela početná konkurence a mezi nimi zářil i náš žák Filip Buchar, který si odnesl úžasné 2. místo!

Soutěž probíhala ve dvou dnech a skládala se z teoretických i praktických úkolů. Teoretické testy ověřovaly znalosti žáků z oblasti ekonomie, rostlinné a živočišné výroby, zemědělské mechanizace a dalších oblastí důležitých pro práci v zemědělství. Praktické úkoly pak prověřily jejich manuální dovednosti a znalosti v praxi. Mezi nejoblíbenější disciplíny patřila jízda zručnosti s traktorem, poznávání plodin a osiv, ale i úkoly z včelařství a chovu koní.

Zlatou medaili a titul absolutního vítěze si z Benešova odvezl Matěj Vejvančický ze Střední školy zemědělské a potravinářské v Klatovech. Druhé místo obsadil náš žák Filip Buchar, na třetím místě se umístil Vojtěch Janoušek ze Střední zemědělské školy v Písku.

Filip Buchar si vedl skvěle a v silné konkurenci dokázal obsadit krásné druhé místo. Filip se do soutěže přihlásil, aby si ověřil své znalosti a dovednosti a porovnal se s nejlepšími žáky z celého Česka. 

Na závěr bychom rádi poděkovali všem zúčastněným žákům, pedagogům a pořadatelům za jejich snahu a úsilí, které věnovali přípravě a organizaci této skvělé soutěže. Již se těšíme na 25. ročník!

Výsledky soutěže:

  1. Matěj Vejvančický, Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
  2. Filip Buchar, Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
  3. Vojtěch Janoušek, Střední zemědělská škola, Písek

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít