Vánoce jsou tu a s nimi přichází čas na děkování a přání. 

Vážení přátelé, podporovatelé, rodiče a žáci, dovolte za celou školu vám poděkovat. 👏🏽 Vše, co v roce 2023 děláme, děláme pro vás a díky vám. Ať už jste se účastnili našich akcí, podporovali nás finančně, nebo jen sledovali naše příspěvky a drželi nám palce, vaše přízeň je pro nás neocenitelná. Takže, jak to říci… Děkujeme! ❤️ A nejen to, ale také vám chceme popřát ty nejklidnější a nejradostnější vánoční svátky. 🎄

🔥 Těšíme se na vás v roce 2024. A co nás čeká za akce? Zemědělská olympiáda, Gastroden, Krajské Dožínky, Jizerský dřevorubec, Svatohubertské slavnosti, Dny otevřených dveří a mnoho dalšího! 🥳🌱🍴🌾🪵🎯🚪.

Jak víte, naše škola je jako velký mix všeho. Je to jako burger s hranolkami, jako kachna s knedlíkem, jako… no, asi jste pochopili. A právě proto je naše škola tak skvělá – protože je jako mix všeho nejlepšího. A vy jste součástí tohoto mixu.

Takže, přátelé, připravte se na další rok plný vzrušujících akcí, vzdělávání a zábavy.
Veselé Vánoce a těšíme se na vás v roce 2024! 🎄🥳

Kolektiv zaměstnanců SŠHL Frýdlant

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít