Milí přátelé,
srdečně vás zveme na největší akci před zahájením nového školního roku – Krajské dožínky, které se po dvou letech vracejí do malebného města Frýdlantu. Tento významný svátek zemědělství proběhne v sobotu 31. srpna a naše škola, ve spolupráci s městem Frýdlant, Libereckým krajem a Regionální agrární radou Libereckého kraje, je hrdým spolupořadatelem. Více než třicet zaměstnanců školy společně se žáky napříč obory se na vás bude těšit.
Celý den bude nabitý pestrým programem, a to nejen na náměstí, ale také v městském parku, kde na vás čeká mnoho zajímavostí. Letošní novinkou bude průvod historických traktorů, který dorazí přímo na frýdlantské náměstí a určitě potěší každého milovníka staré techniky.
Naši žáci se pravidelně aktivně podílejí na této oslavě. Naši talentovaní zahradníci se i letos postarají o dožínkovou výzdobu, zatímco žáci potravinářských oborů zajistí lahodný raut pro významné hosty. Navíc se budeme prezentovat školními stánky, kde si pro vás připravíme aktivity pro malé i velké – přijďte si vyzkoušet něco nového a užít si společné chvíle.
Těšit se můžete také na výstavu hospodářských zvířat, prezentaci moderní i historické zemědělské techniky a mnoho dalších aktivit, které vám přiblíží zemědělství zábavnou formou. Pro děti budou připraveny ukázky, soutěže a zajímavé dílny, zatímco dospělí si mohou užít bohatý kulturní program, který bude provázet celý den.
Přijďte si s námi užít krásný den v příjemné atmosféře a oslavit konec léta na Krajských dožínkách. Moc se na vás těšíme a věříme, že společně vytvoříme nezapomenutelný zážitek!
Takže nezapomeňte – v sobotu 31. srpna se na vás těšíme ve Frýdlantu!